Hologramy na legitymację studencką

Coraz częstszą praktyką wśród studentów staje się przedłużanie okresu studiów jako etapu w ich życiu. Niektórzy decydują się na naukę na kolejnych kierunkach tylko dla dokumentów. Hologramy na legitymację studencką zapewniają bowiem dostęp do wielu zniżek w lokalach gastronomicznych, sportowych, kinach, czy w komunikacji miejskiej. Osoba posiadająca status studenta jest także atrakcyjniejsza dla potencjalnego pracodawcy z uwagi na posiadane ubezpieczenie.
Na rynku można spotkać osoby, które w celach kolekcjonerskich sprzedają takie hologramy. Przestrzegają one jednak potencjalnych klientów o możliwości wykorzystania naklejki jedynie w celach kolekcjonerskich z uwagi na odpowiedzialność karną. Za wykorzystanie podrobionego dokumentu w celu osiągnięcia korzyści materialnej grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.
Najczęściej klientami sprzedawców hologramów są osoby, którym z różnych powodów nie powiodło się na uczelni, a którym bardzo trudno przychodzi rozstanie się z przywilejami studenckimi.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Naklejka na legitymacje

    Naklejka na legitymacje Legitymacja studencka przydaje się w wielu przypadkach. Dzięki niej można taniej podróżować środkami komunikacji miejskiej. Student płaci nawet połowę mniej za bilet. W ten sposób można tanio podróżować po całym kraju w czasie wakacji. Oczywiście warunkiem posiadania legitymacji studenckiej jest fakt studiowania na danej uczelni. Wszelkie oszustwa z tym związane powinny być…

    Read more
  • Testy Multiselect policja

    Testy psychologiczne dla kandydata na policjanta Tak naprawdę, tylko pewien procent populacji nadaje się do pracy w policji. To trudny zawód, który wymaga żelaznej psychiki. To ona w dużej mierze zadecydują, czy praca w policji okaże się spełnieniem marzeń, czy też wielkim rozczarowaniem dla obu stron. Z tego też względu nie powinno nikogo dziwić, że…

    Read more