Kurs angielskiego za darmo

Kurs angielskiego za darmo

Od jakiegoś czasu poszukuję darmowego kursu języka angielskiego. Jako iż nie jest to łatwe (w końcu kto chce uczyć za darmo) postanowiłem poszperać w necie. I tu muszę przyznać bardoz miłe zaskoczenie, a mianowicie, nie dosyć iż znalazłem kurs angielskiego dla początkujących, to na strone jest mnóstwo innych materiałów dla uczniów i studentów, jak np kurs angielskiego w formacie video, mp3, artykuły z wytłumaczonymi trudniejszymi słówkami, kurs dla bardziej zawansowanych, ćwiczenia gramatyczne. itd.

Lekcje, które mnie najbardziej interesowały, to oczywiście te dla osób początkujących – i super są takie jakich właśnie oczekiwałem. Mogę się uczyć w domu, pracy, na lunchu i nikt mnie za to nie skasuje. Super nie?

Od admina blogu:

Tekst ten jest to skopiowany komentarz z opisanej strony, która oferuje darmowe kursy, niemniej uznałem, iż na pewno przyda się nam informacja właśnie o takich rzeczach. Jeśli ktoś zna dobrą darmową edukacyjną stronę, proszę do nas pisać, a na pewno umieścimy wpis na jej temat.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Liceum wieczorowe Warszawa

    Jak pogodzić sport, z nauką ? Ostatnia klasa podstawówki, tyle czasu na to czekałaś. Masz już serdecznie dosyć swojej miejscowości i tych samych nauczycieli od 8 lat. Ponadto nauka to nie jest Twoje ulubione zajęcie, za to piłka siatkowa to jest, to co kochasz. Czujesz, że musisz coś zmienić. Marzy Ci się wyjazd do innego…

    Read more
  • Agencja influencerów

    Agencja influencerów – jak podjąć współpracę z influencerem? Na czym polega influencer marketing? Twórcy internetowi gromadzą wokół siebie zaangażowaną społeczność osób, które posiadają podobne zainteresowania i prowadzą zbliżony styl życia. Dzięki temu mają duży wpływ na decyzje zakupowe swoich odbiorców. Influencer marketing polega na wykorzystywaniu influencerów do różnego rodzaju kampanii reklamowych. Publikując treści w swoich…

    Read more