Nie tylko nauka

„Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało”

[Janusz Korczak]

Jeśli trafiłeś na moją stronę, to prawdopodobnie szukasz na terenie Zabrza ciekawych zajęć dla swojego dziecka, wnuka lub dla siebie.

Swoją działalnością chciałabym pokazać, że każdy przedmiot jest ciekawy, a w nauce nie liczą się oceny, lecz pasja odkrywania własnych zdolności.

Z doświadczenia wiem, że dla wielu uczniów zajęcia kojarzone ze zdobywaniem wiedzy, to nuda, rutyna, ocenianie, przygotowanie do testów i egzaminów. Jako nauczyciel i rodzic widzę, ile zdolności i dziecięcej pasji umyka w czasie szkolnych zmagań z programem nauczania.

Zmieńmy to wspólnie!

NIE TYLKO NAUKA to:

– zajęcia rozwijające talenty, kreatywność i zainteresowania uczniów

– motywowanie do samodzielnej pracy

– opieka tutorska dla uczniów na każdym poziomie edukacji

– zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

– lekcje prowadzone z zaangażowaniem

– doświadczona kadra nauczycieli

– pasja przekazywana wiedzy i umiejętności

– czas zainwestowany w rozwój dziecka

– porady psychologiczno – pedagogiczne

– więcej niż zwykłe szkolne lekcje

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Geologia inżynierska

    Kierunek: geologia inżynierska W dobie szybkiego rozwoju technologii budowlanych geologowie odgrywają bardzo ważną rolę. Dlatego też studia na kierunku geologia inżynierska to świetny pomysł dla każdego, kto interesuje się zarówno samą geologią, jak i budownictwem czy przemysłem wydobywczym. Studia te przygotowują do pracy w firmach oraz przedsiębiorstwach geologicznych i górniczych. Istnieje również możliwość zatrudnienia w…

    Read more
  • Przedszkole Wilanów

    Przedszkole Wilanów Wszyscy rodzice na pewnym etapie życia swojego dziecka powinni zdecydować o tym, do jakiego przedszkola pójdzie ich dziecko. Z jakiegoś powodu bowiem nie możemy zostawić dzieci w domu. Najczęściej tym powodem jest nasza praca, albo to, że nie możemy zorganizować innej opieki. Warto więc namówić dziecko na takie rozwiązane – tym bardziej, że…

    Read more