Testy Multiselect policja

Testy psychologiczne dla kandydata na policjanta
Tak naprawdę, tylko pewien procent populacji nadaje się do pracy w policji. To trudny zawód, który wymaga żelaznej psychiki. To ona w dużej mierze zadecydują, czy praca w policji okaże się spełnieniem marzeń, czy też wielkim rozczarowaniem dla obu stron.

Z tego też względu nie powinno nikogo dziwić, że każdy kandydat na policjanta jest dość drobiazgowo sprawdzany przez policyjnego psychologa. Robi się to za pomocą testów psychologicznych. Tzw. Testy Multiselect policja traktuje jako podstawę w procesie rekrutacyjnym. Pytania są podstępne i nie sposób się do nich wcześniej przygotować. Sprawdzają inteligencję, spostrzegawczość, prawdomówność, poczucie własnej wartości, empatię, stabilność emocjonalną i umiejętność pracy w zespole. Kończą się rozmową z policyjnym psychologiem, który jeszcze raz rzuci okiem na wyniki i podejmie decyzję o przyjęciu albo odrzuceniu prośby o przyjęcie.

Czy należy się tych testów obawiać? I tak i nie. Wielu odpada na tym etapie, co zresztą nie powinno być żadną ujmą dla nikogo. I choć z początku wiadomość, że nie zdałeś, może być rozczarowująca, to wiedz, że możesz zdawać ponownie. Powodzenia!

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Liceum zaoczne Warszawa

    Informacje o liceach zaocznych Informacje na temat liceów zaocznych mogą nas interesować pod wieloma względami. Pierwszym z nich jest teoria, kiedy to tylko hobbistycznie chcemy się dowiedzieć, jakie licea zaoczne funkcjonują w naszym mieście. Drugą opcją jest praktyka, kiedy to już w praktyce chcemy złożyć podanie o przyjęci do tej szkoły, bo zdecydowaliśmy się na…

    Read more
  • Kampanie dla influencerów

    Gdzie można szukać influencerów? Najprostszym sposobem na znalezienie influencera do współpracy jest po prostu samodzielne przeglądanie social media, wynajdywanie jakichś ciekawszych i pasujących do firmy kanałów, a następnie kontaktowanie się z twórcami i wysyłanie do nich zapytań o ewentualną współpracę. Można też skorzystać z wygodnych usług różnych agencji i platform, które same zrzeszają różnych wirtualnych…

    Read more